Wybory, czy można wybrać w zgodzie?

Stajemy przed wyborami

Stajemy przed wyborami… codziennie – począwszy od zakupów, wyjazdów, decyzji w pracy zawodowej itp., kończywszy na relacjach międzyludzkich czy rozwoju duchowego.

Często jest tak, że mamy konflikt, bo nie wiemy co jest dobre? Czego chcemy? Czy jedno czy drugie, a może całkiem inaczej? Świat przyzwyczaił nas do wyborów, ale my przyzwyczajmy się do Wolnego Wyboru zgodnego z naszym Sercem i Duszą.

Dziś to nie to samo co jutro

Nie musimy wybrać tylko jednej drogi, rzeczy, miejsca, osoby…

Nie musimy zamykać się, że do końca tego wcielenia tylko to – jedno…

Jeśli chcesz w czystej intencji Przyjaźnić się z dwiema, trzema, … osobami, bez zawiązywania, wyłączności, możesz, to też jest Wybór!

Jeśli chcesz mieć dom i samochód, który sprawi, że będziesz z Radością i Miłości patrzył na przyszłość, to dlaczego nie?!

Chcesz jechać na wycieczkę, ale gdzie i z kim?! Wybierz w zgodzie ze swoją duszą… ona wie co dla Ciebie najlepsze… zawsze.

Wyczyść siebie

Wyczyść całą swoją przestrzeń i wybierz!

A wg Ciebie jak sprawdzić czy ten Wybór jest właściwy?

Co zrobić, by wybrać w zgodzie z „całością”?

Właśnie gdy przestaniesz się zastanawiać nad każdą małą sprawą, gdy nie będzie szarpania myśli, gdy potrzeb nie będzie w nadmiarze.

Dorota

Podziel się

Możesz również polubić

Jeden komentarz

  1. Granica, czy w ogóle jest? – Dorota Tu i Tam

    […] czasie zaczęłam zmieniać życie, wybierając tak, by czuć się dobrze, w zgodzie ze sobą, wolna, bez zobowiązań i oczekiwań. Jak tylko […]

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Resize text-+=