Pomocne narzędzia w przestrzeni

silhouette of person on top of mountain pointing flashlight on sky filled with stars at night time

Wsparcie w działaniach na ziemi

Korzystamy z różnych pomocy, przywilejów, narzędzi tutaj na Ziemi, a czy pomocne są i narzędzia w przestrzeni? Tutaj korzystamy z pomocy materialnych typu samochód, drukarka, ale też umiejętności poruszania się tym samochodem lub użycia sprzętu wg jego przeznaczenia.

Część z tych pomocy wykorzystujemy by żyć, otrzymaliśmy w pakiecie: oddech, czucie natury. Część otrzymaliśmy w prezencie, a część sami wypracowaliśmy.

Wsparcie w działaniach w przestrzeni

Podobnie jest w przestrzeniach energetyczno/duchowych, czy w przestrzeni kosmosu. Tutaj w pakiecie jest: bycie i to od nas zależy, gdzie zostaniemy zaproszeni czy wrócimy i co poznamy akurat dziś.

Budząc swoje możliwości zmian, otrzymujemy wsparcie w działaniach. A szczególnie, gdy bronimy szeroko pojętego Dobra, niewinnych i chcemy lepszego jutra, odkryć Prawdę, swoje powołanie.

Artefakty

Codziennie moje ciało energetyczne jest testowane. Budziłam i odkrywałam moc zmian, nadal to robię. Bez oczekiwań dyplomów i fajerwerków, spektakularnych zmian!

Za każdym razem po działaniu i czyszczeniu było inaczej, albo czułam na własnej skórze zmiany, bo mogłam oddychać, albo rodzina zaczęła się uśmiechać, bez warczenia itp. Tak czyściłam dalej, nie myśląc, że „coś” mogę otrzymać, by było mi lżej i by działania były poszerzone.

Pewnego popołudnia odczytałyśmy, że coś złego dzieje się w przestrzeni, którą akurat odwiedziłyśmy.

Więc zaczęłam robić co potrafiłam, jak się codziennie uczyłam. Znam to miejsce fizycznie, wyobraziłam sobie, że robię wir sprzątający, ale….

Poczułam, że mam coś w dłoni, coś co było ciężkie, coś zmiażdżyłam… i wtedy zauważyłam co miałam w dłoni „berło”. Mój artefakt.

Kierując energię w kierunku przestrzeni, którą czyściła berło zbierało ciemne plamy, ciemne myśli i od razu kierowało do przemiany i Światła.

Artefakty tworzą się w przestrzeni dzięki naszej świadomej mocy. Tworzą się lub odbudowują, bo kiedyś już były z nami. Pomagają w działaniu w przestrzeni, ale również pomagają w odzyskaniu siebie.

To dzięki temu, że dajemy zgodę na to, że chcemy pomóc i nie tylko sobie, ale też innym, bez zbędnych analiz, pychy w pokorze, że krok po kroku dążymy do Wolności nie tylko dla siebie, otrzymać możemy wsparcie w przestrzeni lub po prostu odkrywamy siebie i to co kiedyś było nasze.

Budząc Wolę bycia, budzimy naszą widoczność w przestrzeniach i świadomości.

Każdemu życzę prawdy i budzenia mocy zmian w prawdzie i wolności bez oczekiwań.

Dorota

Podziel się

Możesz również polubić

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Resize text-+=