Rozświetlanie, czym jest dla nas

Rozświetlanie

Czas na rozświetlanie – ale czym i jak i po co?

Zacznij od oczyszczenia

Oczyszczenie to fundament pracy nad sobą. Tylko bez przypiętych zanieczyszczeń, programów, manipulacji, myśli itp. możemy świadomie odczuwać to co jest dla nas najlepsze i oddychać lżej.

A co dalej po wyczyszczeniu? Higiena energetyczna to też rozświetlanie.

Czym jest rozświetlanie

To przekazanie i uzupełnienie Światłem każdej komórki w naszym ciele lub człowieka, którego uzdrawiamy. Światło to Czysta Energia, trochę jak Źródło zapisów pierwotnych lub nowych zapisów.

Rozświetlanie to przywracanie harmonii w całym naszym ciele, w każdej jego powłoce, jak wymiana lub uzupełnianie tego co zostało zniszczone, zaklejanie ran Światłem, które uzdrowi co chore.

Jak to zrobić?

Jak to robić? Kilka wskazówek.

Zobacz siebie obok lub swoje odbicie, swój obrys, zobacz dokładnie ręce, tułów, nogi, głowę lub patrz na swoje fizyczne ciało oczyma fizycznymi lub w przestrzeni.

Możesz to zrobić tak, że kolejno każda cząstka ciała zmienia kolor na bardzo błyszczący biały i świeci jak latarnia. To o czym myślisz w tym momencie jest też istotne, tym bardziej na początku, więc myśl o tym co robisz, że pomagasz sobie, chcesz być w Świetle. Patrzysz i zmieniasz kolor: opuszki palców, każdy osobno powoli, później każdy palec, dłoń, nadgarstek, przedramię, łokieć, ramię, bark itd.

Na początku to będzie wolniejsze, ale z dnia na dzień z działania na działanie szybsze i automatyczne. Cały zacznij błyszczeć i świecić jak latarnia.

Później może to być bomba Światła, którą wkładasz do brzucha i w ułamek sekundy rozrzuca Światło w Twoim ciele. Może to być wodospad lub tęcza, pod który wejdziesz i zaleje Cię Światło i wejdzie w głąb ciała.

Intencja wypełnienia Światłem swojego ciała

Jak zwykle wyobraźnia nie ma granic – liczy się czysta intencja wypełnienie Światłem Swojego ciała. Gdy będziemy się systematycznie oczyszczać i rozświetlać, to nikt nie będzie w stanie nagle, nieodwracalnie, zepsuć naszego ciała, bo będziemy wiedzieć szybciej co się dzieje i reagować.

Bycie w równowadze zatrzyma proces niszczenia, a w większości przypadków i odwróci proces niszczenia, odczujemy szybciej ataki energetyczne.

Nie ma pełnego życia wszystkich istnień na Ziemia – Bez Słońca….

A bez Światła w ciele……?

Dorota

🤍

Światełko!

Podziel się

Możesz również polubić

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Resize text-+=