Prośba o pomoc, czy zawsze pomożesz?

„Wołanie” o pomoc, ale na warunkach…

„Hej! Ty masz doświadczenie z bólem głowy i leczeniem…No ja mam ból albo od stawu skroniowo-żuchwowego albo psychosomatykę… Już mam wszystkie badania i nic mi teoretycznie nie jest A Łeb boli! Coś/kogoś polecasz”

Zaczęłam czytać tą wiadomość jeszcze na pasku telefonu i usłyszałam w przestrzeni: „tylko nie te Twoje…”.

No i doszła druga część wiadomości:

„Tylko poza biornergoterapia please bo to nie mój klimat.”

Co zrobić, gdy jest warunek

Kurtyna…

Dlaczego zamykamy się na pomoc sobie w sposób, który nie zatruwa naszego organizmu?
Dlaczego nie chcemy wiedzieć czym i kim jesteśmy i dlaczego boli akurat dziś i akurat tak?

Jest kilka powodów „niechęci”, między innymi zawiązania, ograniczenia, religia, przekonania, brak zaufania itp. Ale boli, to co nie pomożesz?????

Wola zmian

Nie pomogę… Bo nie ma Woli osoby, którą chcę uzdrowić. Zdejmę uwolnię i co z tego, ból przyjdzie za kilka dni i dalej nie będzie zrozumienia, tylko niechęć, bo przecież miało nie boleć…

Czy ból to nasza codzienność

Ból głowy, wszelkie około migrenowe dolegliwości, były moją codziennością… Ostatnio liczyłam ile lat żyłam w niewiedzy bólowej, około 20 lat, nie wiedziałam dlaczego mnie tak boli…

Terapie tabletkowe, botoksy itp. tabletki. Czy nadal odczuwam bóle głowy? Tak, zdarzają się bóle. Czy biorę leki? Nie, ponieważ wiem, czym może być akurat ten ból.

Czym jest ból

Większość bólów to zamknięcie energetyki, różne ataki energetyczne, które możemy usunąć. Są bóle, które otworzą nam przestrzenie karmy, bo coś się „upomina”. Bóle też są podczas przemian energetycznych itp. Nie ma jednej definicji bólów na każdą osobę taki sam sposób….

Ostatnio na warsztatach pytałam uczestników jak czują dany ból głowy, akurat ktoś powiedział, że czuje głowę. Poczułam lekkie zdziwienie. Ból to ból.

Ale to jest bardzo ważne pytanie i ważne by uczyć się swojego ciała. Często zadaję pytanie o ból i jak się go czuje, więc nie zdziwcie się, jeśli Was też zapytam.

Rodzaje odczuć głowy

Jak przyjdzie ból to zastanówcie się czy jest rozpychający od środka, czy przygniatający od zewnątrz. Czy jednostajny w jednym miejscu, czy przesuwający się.

Jeśli przesuwający się, to w którym kierunku. Takie ćwiczenie, samouzdrawianie, przy okazji, bo „obserwując” ból możemy „zobaczyć” co nam dolega, jeśli nie mamy skal.

Bóle migrenowe, nawracające bóle głowy można odróżnić.

Naprawdę.

Dlatego nie mówię już, że ból głowy to moja codzienność. Tylko energetyka to moja codzienność.

Powodzenia w odnajdywaniu źródła wszelakich bólu.

Dorota

Odpisałam grzecznie na wiadomość, że mi akurat tylko samopoznanie pomogło, przekazałam namiary na p. doktor przed kilku lat i … cisza.

Podziel się

Możesz również polubić

2 komentarze

 1. Olek

  Czy ból głowy jest jakiś wyjątkowy niż ból innej części ciała ?

  1. Dorota

   Czy wyjątkowy?
   Zamykanie energii w ciele najczęściej objawia się właśnie poprzez ból głowy. Nie ma przepływu energii, nie ma „powietrza”.
   Dlatego tak często powtarzam „otwórz” głowę.

   Inne części ciała są też bardzo ważne, ale głowa to połączenie z „górą” – czakra 7.
   Więc warto dbać o otwarcie przestrzeni głowy.

   Pozdrawiam serdecznie
   Dorota

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Resize text-+=