Doświadczamy, odczuwajmy zmiany

Poniższy wpis od E. – dziękuję za podzielenia się swoim doświadczeniem oraz za zaufanie

Strach, to „najłatwiejsze” narzędzie manipulacji czy kontroli.
Zacznij czuć siebie w równowadze, a odnajdziesz Prawdę w sobie i w innych.

Do zobaczenia
Dorota

„Manipulacja. To słowo wybrzmiewa coraz częściej w mojej przestrzeni. A im dalej idę ścieżką mojego rozwoju, tym bardziej zaskakują mnie jej manifestacje. Jednak jakiś czas temu, gdy mocno ucierpiałam na jednej z nich, moja niewinność, zwana przez umysł naiwnością, zrobiła miejsce na uważniejszą obserwację tego, co dzieje się z moją energią.

Każdego dnia uczę się żyć z nowym postrzeganiem rzeczywistości i choć jeszcze daję się złapać w sidła manipulacji na poziomie energetycznym, to dzięki Dorocie szybciej rozpoznaję, że zadziało się coś nie tak.

A co się ostatnio zadziało? Odwiedziłam fizjoterapeutę w związku z kontuzją stopy. Kiedyś mi pomógł, więc pomyślałam, że pójdę do niego. Jednak rok czasu potrafi bardzo wiele zmienić w życiu człowieka. I w moim i w jego najwyraźniej też. Obok narzędzi fizjoterapeuty wykorzystał odczyt z mojego pola. Byłam zaskoczona, bo od profesjonalisty spodziewałabym się zapytania czy może to zrobić, a tak poczułam się okradziona z tajemnic.

Jednak poszedł dalej, i obok pomocy w kontuzji stopy czytał też inne informacje i mówiąc je, zasiewał we mnie strach. Nie zauważyłam co się dzieje, bo mój umysł, jeszcze świeżak w te klocki, zaczął słuchać, co tam w moim polu jest.

A z odczytu wynikało, że było wszystko, co złe.

Czego bym się dalej spodziewała? Po kontakcie z Dorotą i jej metodami, spodziewałabym się, że owy fizjoterapeuta rozwiąże to, co odczytał. Oczyści. Przemieni. Pomoże.

Co zrobił? Podsycił strach. Powiedział, że to tak poważne, że on nie jest w stanie tego ogarnąć, nie chce i wysyła mnie do swojego nauczyciela, bioenergoterapeuty, który to ogarnie. Podziękowałam, i jeszcze bez pełnej świadomości tego, co się wydarzyło, weszłam w kontakt z osobą mi poleconą. I po ujrzeniu zdjęcia tego człowieka i wymianie kilku zdań, dotarło do mnie, co się dzieje i do jakiej przestrzeni podłączeni są energetycznie ludzie, którzy zaoferowali mi pomoc przez.. Strach.

Akcja – manipulacja w prostym stylu: stwórz problem, zasiej strach i daj rozwiązanie. Co do mnie dotarło? Cała sekwencja zdarzeń, która mnie tam doprowadziła, a że mam dobrą pamięć, to dzięki odtworzeniu przebiegu spotkania, także sposób działania.

Nie ufaj, jeśli ktoś:

– chcąc poznać więcej informacji o Tobie, bez wcześniejszego uprzedzenia Ciebie, odczytuje z Twojego pola takie dane jak Twój poziom IQ, zdrowie komórek, wiek lub liczbę wcieleń Twojej duszy,

– wprowadza hierarchię mówiąc, że jego dusza jest starsza od Twojej i sugeruje, że stąd wynikają jego większe umiejętności,

– mówi, że on robi odczyty bezpiecznie, czyli że jego ciemne energie nie widzą, sugerując, że on jest bezpieczny, a ja mam wokół siebie chaos,

– mówi, że klątwy nie można zdjąć samemu, trzeba z kimś pertraktować 'tam na górze’ i odsyła do człowieka, który bez wejrzenia w temat odpisuje, że na pewno wszystko ogarnie za jedyne x zł,

– mówi to wszystko, po czym nie daje narzędzi pomocy, nie mówi o oczyszczaniu, niczego nie przemienia, tylko rzuca hasło 'ale ze mnie czerpiesz energię’, sugerując, że go obciążam swoją obecnością,

– na koniec zapytany czemu zdecydował z fizjoterapeuty rozwijać w kierunku pracy z energią nie wspomina o pomocy drugiemu człowiekowi, a jedynie o swoim rozwoju i 'że można na tym zarobić’.

Ludzie są różni. Stojące za nimi intencje też. Przejawiające się przez nich energie również. Trochę tak jest, że im człowiek bardziej niewinny, tym bardziej narażony na wpływy zewnętrzne. Ku przestrodze – jeśli ktoś zasiewa w Tobie strach i nie daje oczyszczenia / przemiany, to nie działa odpowiedzialnie. A w tej delikatnej materii, jaką jest energia, nie ma miejsca na brak odpowiedzialności. Zanim pozwolisz komuś zabrudzić Twój umysł strachem, zapytaj siebie kim jest ten człowiek, co o nim wiesz i czy warto mu zaufać.

Dziękuję Dorota za natychmiastową pomoc w zdjęciu strachu i Twoją gotowość do rozmowy w każdym momencie. I choć nadal mój umysł wraca do tego, co tam usłyszał, to już z większym dystansem, krytycznie i z umiejętnością porównania – co dostaję i jak się czuję, gdy działam z Dorotą, a co dostałam i jak się czułam w tamtym gabinecie.

Jeśli czujesz strach, to wiedz, że coś jest nie tak – zdystansuj się i pytaj 'co się dzieje’ – strach nie pochodzi od Ciebie. Jest skutecznym narzędziem manipulacji, który sprawia, że karmisz swoją uwagą to, co usłyszałeś i tych, od których to usłyszałeś. A w przestrzeni energii to już zasilanie. Nie zasilaj swoją energią tych, co sieją w Tobie strach.”

E.

Podziel się

Możesz również polubić

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Resize text-+=