Wybory i blokady zmiany w sobie

Blokady zmiany w sobie

Krótka rozmowa o wyborach i tym co zablokować może zmiany

Co zrobić, by wybrać w zgodzie z sobą i z całością?

Czy są warunki? Zasady?

Nie, jest czyszczenie umysłu z programów, schematów, czyszczenie każdej powłoki naszego ciała. Powłok energetycznych, czyli naszej duszy.

Wolnych Wyborów każdemu życzę. Uwolnionych od wszystkich zapisów ciemności, pełnych radości, bez zapisów, ze to ostateczny wybór do końca.

Czy może być też tak, że nie znamy stanu Równowagi

Czy wiemy czym jest równowaga? Czy może tego stanu nigdy nie odczuliśmy. Tak, zapętlenia, zawiązania mogły zmodyfikować nasze odczucia stanu równowagi. Możemy sobie nie zdawać nawet sprawy, że wielu stanów w sobie nie mamy. Stanów pokochania, wybaczenia, czy już więcej troski opieki czy odpowiedzialności.

Jeśli ktoś tłumaczy swój nastrój tylko tym, że tak się urodził, w takiej rodzinie, już nie da się z tym nic zrobić.. to niech się zatrzyma w tym tłumaczeniu… Tutaj już niech zapali się lampka, czy tak faktycznie jest? W tym życiu, w tej rzeczywistości, na tej planecie zmieniaj się, wyciągaj z siebie co nie Twoje, by odnaleźć siebie w sobie 🙂

Czy wszystko możemy zmienić?

Wszystko możemy zmienić, bo nastawienie do sytuacji zaczyna się w naszej głowie. Powtarzanie zwrotów zamykających nas w przestrzeni, że nic się nie da zrobić potwierdza naszą niemoc. Na pewno nie da się wszystkiego zmienić od razu, ale akceptacja to może być pierwszy krok do zmiany.

No właśnie czy można?

Byłoby dobrze, gdyby tak było u wszystkich. Bardzo byłoby dobrze, gdyby każdy akceptował i chciał zmienić swój los, ale tak świadomie! Niestety tak nie jest, albo nie jest od razu.

Są osoby, które nawet jak widzą, słyszą, że to czy tamto warto zmienić, czy zaakceptować, a mimo to niestety dalej robią, czy są gdzie są. Nie zmieniają, bo jest pełno zależności i często po prostu – chcę – może nie wystarczyć, ale jest początkiem drogi i krzyku uwolnienia. Może mają zablokowaną wolę, zawiązania i inne zaburzenia energetyczne wokół.

Wiele zależy od całości istnienia i doświadczeń z poprzednich wcieleń również, od mądrości w sobie, czy zgody na prawdę o sobie, od przeznaczenia.

Ale odpowiadając, czy wszystko można zmienić? Wg mnie można bardzo dużo zmienić.

Tak samo jak można zmienić swój wybór z dziś. Jutro mogę inaczej, bo dowiedziałem się czegoś nowego, więc zmieniam decyzję, czy wybór kieruję w inną stronę, bo mogę.

Czy można wybierać w lekkości? Tak, świadomość siebie naszego ciała pomoże wypisać co nie nasze i wybrać z lekkością, bez strachu.

Dorota

Podziel się

Możesz również polubić

5 komentarzy

 1. Lena

  Dziękuje za odpowiedź, mam jeszcze jedno pytanie czy ćwiczenia fizyczne (joga) mogą mi pomóc w utrzymaniu równowagi.
  Pozdrawiam

  1. Dorota

   Joga to w większości asany, podczas których skupiamy się na oddechu. Oddech uspokajamy, bo skupiamy się na odpowiednich asanach i całym ciele.
   Sama ćwiczę jogę, ale czy ona mi akurat pomaga w utrzymaniu równowagi?
   Nie do końca.
   Przywrócenie równowagi to wyciszenie i wyczyszczenie energetyki świadomie.
   Ale! możesz podczas ćwiczeń, czyścić każdą powłokę (myśli, umysł..) A rozpoczynając ćwiczenia oczyść energię mieszkania czy sali w której praktykujesz 🙂

   Pozdrawiam serdecznie.

 2. Lena

  Równowaga, spokój ducha stan bezcenny, o który staram się dbać. Gdy jestem w stanie równowagi życie nie biegnie jak szalone, bo i po co, dzieją się wtedy rzeczy dla mnie Dobre, choć czasem tego nie rozumiem.
  Czy można napisać „Przepis” na równowagę?

  1. Dorota

   Cześć Lena 🙂

   Przepis – trochę kulinarnie o przestrzeniach 🙂

   Równowaga, to stan – piszesz, że o niego dbasz, więc to już bardzo dużo.
   Dbanie to trochę jak „sprzątanie” im częściej na bieżąco, tym szybciej wskoczysz w równowagę.
   Więc przepisu na bycie w równowadze? to już chyba sama poznajesz 🙂

   Bo przepisu.. nie ma 🙂
   Wiele zależy od tego, gdzie jesteśmy już energetycznie. Jakie przed i za nami doświadczenia. Jakie sytuacje spotykamy na co dzień i co one w nas otwierają i jak z tym pracujemy.
   Czy możemy być w stanie Równowagi non stop?
   Wg mnie możemy w nim, być, ale nie non stop.

   Czyszczenie i reagowanie na siebie, to w sumie przepis na powroty do równowagi.

   Zapraszam
   Dorota

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Resize text-+=