Narzucenie woli a adwokat duchowy

Kilka miesięcy temu napisałam artykuł o moich „odwiedzinach” energetycznych na sali rozpraw. W naszym życiu różne mamy sytuacje by tę instytucję odwiedzać i tak też ją odwiedzam regularnie.

O moich „wędrówkach” wiedzą osoby, z którymi pracuję i dlatego pomagam i w tym zakresie. O jednej wycieczce chciałabym opowiedzieć, a dlaczego? O tym poniżej.

Prawo Sprawiedliwości a Równowaga

„Prawo prawem, ale sprawiedliwość musi być… po mojej stronie”. yyyyy, naprawdę?

W przestrzeni Sprawiedliwość to Sprawiedliwość, która wcale nie oznacza, że ma być Równo, a już na pewno nie oznacza dla mnie więcej, a dla kogoś mniej. Często powtarzam, że Równowaga to stan, w którym przyjmujesz informacje, ale nie wpływa ona na Ciebie, a jeśli wpływa, to od Ciebie zależy jak szybko możesz wrócić do równowagi. Im więcej poznasz siebie, czym jesteś, tym szybciej jesteś w stanie wrócić i odczuć co możesz wypisać z siebie lub co zmienić, by nie wpływało na Ciebie. To co dociera możesz odczuć, zmienić, zapytać, to w równowadze właśnie współodczujesz, a nie będziesz osądzał.
Co równowaga ma wspólnego ze sprawiedliwością?

Prośba o pomoc

Kilka miesięcy temu dostałam prośbę o wsparcie podczas jednej z rozpraw. Sprawa dotyczyła jednego z dziecka rodziców, którzy są w trakcie rozwodu. Czekałam na informację, czy już są w sądzie i dostałam wiadomość.

Treść m.in. taka:
„Dorota, jestem na przed salą rozpraw, zrób coś, żeby nie wszedł na salę.”

I taka cisza we mnie. Czekaj, czekaj, ale dlaczego? O co chodzi? Dlaczego? Po co?
Poczułam panikę, natłok myśli, strach.

Przywrócenie równowagi

Przywrócenie równowagi, spokoju, odsunięcie chaosu, strachu sytuacji, to pierwsza rzecz, którą robię i każdy powinien to zrobić, gdy przychodzi taki natłok, czy niepewność sytuacji. Czy jest łatwo, czy trudno wrócić do równowagi? To zależy jak często jesteśmy w równowadze i czy znamy ten stan.

Narzucenie woli

Czym jest powiedzenie: chcę, żeby on/ina zrobi jak ja chcę by było, bo tak, bo mnie ma być lepiej.
To właśnie narzucenie swojej woli, czyli wpłynięcie na drugą osobę, wpłynięcia na decyzję wg swojej intencji.
Czy myśląc w ten sposób jesteśmy w czystej intencji? Czy jesteśmy w równowadze?

Czyszczenie myśli

Teraz czas na oczyszczenie energetyki i powłok. Szczególnie myśli.
Polecam przed podjęciem ważnych decyzji wyczyścić m.in. myśli, by nie wpływały na nas oczekiwania innych, by spojrzeć na daną sytuację bez wpływów wielu energii i ludzi. Żebyśmy przez cały czas mieli tylko obraz Prawdy i czystej Intencji.

Tunel Światła

Przeniosłam się energetycznie w przestrzeń korytarza sali rozpraw, gdzie była Patrycja, zaczęłam się oglądać. Rozpoczęłam od wyczyszczenia oczekiwań oraz narzuconych próśb Patrycji, zaczęłam ją czyścić i równoważyć.

Jednocześnie z czyszczeniem i trochę odsuwaniem Patrycji, zaczęłam rozświetlać wejście na salę rozpraw. Stworzyłam tunel Światła, w który mogą wejść wszyscy, moją intencją było wpuszczenie każdego do środka, kto tam ma być akurat teraz w tym miejscu. Nie interesowało mnie, czy Adam, czy Basia tylko każdy kto ma być powinien wejść.
Przed salą rozpraw poczułam energię takiej dostojności i powagi. Przypomniało mi taką srogość w odczuciu, ale srogość jako powagę i odsunięcie narzucania czegokolwiek. Srogość bez kierowania w którąkolwiek ze stron.

Gdy już byli wszyscy na sali weszłam do niej. Stałam i patrzyłam w skupieniu. Powiedziałam tylko jedno zdanie: Niech będzie Sprawiedliwie!
Poprosiłam o oczyszczenie sali rozpraw. Dlaczego? W przestrzeniach pozostaje energia innych, osób wcześniej przebywających tam, a przecież to też może mieć wpływ na każdego kolejnego w tej akurat sali.

Intencja

Czym jest intencja? Intencja to nadawanie kierunku. To świadome uruchomienie w umyśle procesu dążenia do czegoś. W między czasie uruchamiamy też i myśli i psychikę, bo nadajemy kierunek temu czego potrzebujemy lub czego chcemy.
Teraz pytanie, czy wszyscy potrzebują tego samego? No właśnie nie.
Dlatego tak dużo mówię i proszę o sprawiedliwość, której tutaj przy intencji Patrycji akurat zabrakło. Chciała by dla niej było dobrze, by mniej się denerwowała, że bez obecności Maciej sprawa będzie szybka i prosta.

Rola sędziego

Na sali to ludzie, którzy mają rolę sędziego oceniają, czy wydają 'wyrok’ (brrr) w danej sprawie.
A ile ten człowiek ma w sobie? Dlatego oczyszczenie sali rozpraw i stawianie sprawiedliwości jest istotne, by osoby, które opiniują, wydają werdykt miały w sobie sprawiedliwość wyroku, bez zaleciałości wcześniejszych spraw, czy innych wpływów z codzienności. Wszystkie te punkty mogą wpływać na wyrok, a nie powinny.

Zrozumieć sprawiedliwość

Kiedy zrozumiemy „daną” sprawiedliwość? Zrozumiemy ją od razu, a nie raz po dłuższym czasie… gdy zrozumienie nie przyjdzie od razu może być frustracja, zniecierpliwienie, bo przecież my już chcemy wiedzieć i mieć wszytko od razu. Obrażamy się na cały świat dlaczego tak się stało! Ja chciałam inaczej! Nie ze wszystkim tak się da, po prostu, czas na szukanie w równowadze odpowiedzi, dlaczego akurat tak.
Zadajmy sobie pytania, dlaczego, po co i poczekajmy cierpliwie. Kolejne pytania przyjdą, gdy wypiszesz z siebie złości, odczucie krzywd itd.

Co z rozprawą

Maciej wszedł na salę i powiedział co chciał powiedzieć. Co się stało?

Patrycja przekazała mi: „Bardzo dobrze! że wszedł na salę.”
Uśmiechnęłam się i mówię:
„Sędzia mógł usłyszeć co ma Maciej do powiedzenia i powiedział, ale w sumie „wyszło”, że słabo mu to mówienie szło :)”
Tak 🙂

Rola adwokata duchowego

Taka moja rola na sali rozpraw i nie tylko tam. Oczyszczanie przestrzeni i pilnowanie czystej intencji. Tym bardziej jeśli nie wiemy wszystkiego o sytuacji, ludziach i nie zakładajmy od razu najgorszego czy nie wysyłajmy w strachu intencji, bo nam będzie tak lepiej.
Sprawiedliwość i Równowaga.

Pozdrawiam serdecznie i spokoju życzę na salach rozpraw.
Dorota

Podziel się

Możesz również polubić

3 komentarze

 1. Tomek

  Interesujący przykład jak można postrzeganie przestrzenne wykorzystać w codziennych sprawach. Jak widać bardzo się przydaje i intencje może każdy używać. Ale zastanawia mnie czym jest oczyszczanie energetyki i jak doprowadzić się do stanu równowagi, szczególnie w takiej nerwowej sytuacji?

  1. Dorota

   Dziękuję.

   Jak doprowadzić się do stanu równowagi?
   Nie dopuszczać do nerwowej sytuacji 🙂 Jeśli już się taka sytuacja wydarzy, to coraz szybciej te nerwowe sytuacje oczyszczać.
   Oczyszczając siebie, szukając co na nas wpływa itd.

   Oczyszczanie na początku może być przez intencję, czy wyrażenie woli. Woli bycia bez czegoś, bez np. odczucia lęku, kto wysyła do mnie strach, nerwy, żal.
   Niskie wibracje nie pomagają. Nie tworzą Światła i zaburzają równowagę.
   Warto zastanowić się kto lub co powoduje, że nasza siła witalna spada…

   Pozdrawiam serdecznie
   Dorota

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Resize text-+=