…Uważaj na swoje myśli…

„Koncentrujesz się na negatywach, uważaj na swoje myśli.”

Mistrz Obi-Wan Kenobi

Myśli w ciele

Jakiś czas temu, na warsztatach, zajęliśmy się przestrzenią myśli. Każdy w swoim ciele zaczął odczuwać myśli. Było mocne zdziwienie.. ile tego jest w nas i jak mocno żyjemy myślami, niekoniecznie swoimi i niestety bardzo dużo w nich było szarości, smutku i ciemności.
Dlatego m.in. ten post, kilka zdań o tym czym myśli.

Myśli, które są w nas, w przestrzeni mieszkania, pracy, sklepu i gdziekolwiek, to nie tylko nasze myśli. Ale myśli ludzi, myśli które mogą na nas wpływać.

Czym są myśli?

Myśli mają bardzo, bardzo dużą moc sprawczą. Manipulacja myślami, to jedno z zagrożeń energetycznych, więc uczulam na moc naszych myśli.

Myśl rozpoczyna działanie, dlatego warto dbać o czystość myśli.

Moc myśli

Jak poznamy moc myśli, to nigdy nie będziemy myśleć negatywnie. No właśnie… Bo gdy jest zrozumienie myśli i tego czym jest ta przestrzeń, energia, myśli i jaki ma wpływ na wszystko wokół, przestaniemy wysyłać negatywne myśli do kogokolwiek i do czegokolwiek.

A jeśli już wypuścimy myśli, to szybko możemy je energetycznie wyczyścić, uwolnić, bo wiemy co może się stać.

Ktoś jest chory, nie wysyłajcie martwienia się, tylko troskę i radość, że jesteście i możecie być obecnością. Zmartwienia i smutek nie leczą choroby, nie poprawiają samopoczucia.

Czujecie złość jednej sytuacji i myślicie o osobie, która w tej sytuacji uczestniczyła, nie wysyłajcie złości na cały świat, bo przesyłasz energię złości. A ona niczego nie naprawi, nie rozwiąże sytuacji, tylko potęguje uczucie złości.

Uważajcie na swoje myśli

Uważajcie na myśli. Uważajcie na to co wysyłacie do ludzi wokół.

W codzienności, myślisz o tym co złe smutne, to wibracje tych myśli są wokół. Takie przyciągasz, o takich smutnych sprawach, o których myślisz.

Więc świadomie zastanówmy się, o czym myślimy i jakie myśli do nas przychodzą oraz skąd.
A jak nie odróżniamy, która myśl jest nasza, to po prostu intencją wyczyśćmy myśli.

Dlatego koncentrujemy się na tym co pozytywne, tam wysyłajmy swoje myśli.

Wiem, że są często trudności w czyszczeniu myśli. Myśli mogą się z wielu różnych źródeł uruchamiać, wcieleń, zapisów. Myśli wpływają na funkcjonowanie, a osoby wraźliwe, które nie wiedzą jeszcze o tym że w przestrzeni może być wiele energii cudzych mogą mieć kłopot z koncentracją, a często wpadają w stany depresji, zagubienia.

Jednak wiedząc, że myśl na nas wpływa, zawsze można zmienić wysyłanie myśli i je oczyszczać energetycznie. Wtedy pomożemy też innym, nieświadomym. Pomyślmy o innych.

Pustka w głowie

Bo „pustka w głowie” po wyciszeniu myśli, jest bardzo bardzo przyjemna, bo pozwala na skupienie się na tym co ważne dla nas. Nie bójmy się ciszy, choć na chwilę, w głowie.

Dorota

Podziel się

Możesz również polubić

4 komentarze

 1. Lena

  Dziękuje za piękny słowa o myślach. Myśl ma swoją Moc, już to wiem.
  Na początku mnie zastawiało dlaczego pewne rzeczy do mnie przychodzą, przychodziły bo je po prostu przyciągałam, ciągłym rozmyślaniem. Pewnego czasu, bardzo, ale to bardzo chciałam zmienić pracę, wszystko było tam na nie, i było coraz gorzej i gorzej. Oczyszczanie nie pomagało, bo ja ciągle chce zmiany, ale już, teraz, tupanie nie pomagało i nie pomoże. Nie pamiętam dokładnie, kiedy to się zaczęło zmieniać. Ale gdy skupiałam się na czynnościach, które mnie cieszą – to było jak Odkrycie. Pracy jeszcze nie zmieniłam, ale jest o niebo lżej.
  Stan pustki i ciszy w głowie to błogostan dla mnie.
  Spokojnej Nocy, dziękuje.

  1. Dorota

   Bardzo dziękuję.
   Tak, w ciszy myśli – więcej zauważymy

   Pozdrawiam serdecznie
   Dorota

 2. Tomek

  Co to znaczy czystość myśli? Z jednej strony fajnie mieć tę pustkę ale czystość to znaczy że mamy myśli ale są one jakieś dobre, lepsze, swoje?

  1. Dorota

   Czystość myśli dla mnie oznacza myśli bez warunku, bez manipulacji i chęci wpłynięcia na kogokolwiek w jakikolwiek, szczególnie zły sposób.
   Czystość myśli, to myśli, których się nie czuje, one są i wychodzą bez obciążenia.
   Im mniej myśli, tym bardziej możemy się skupić, na tym co ważne, co moje, a nie wszystkich naokoło. Nawet jeśli myśli dotyczą spraw rodzinnych, ale nadal żeby były pojedyncze, a nie w chaosie, w nadmiarze, a już szczególnie gdy myślimy o kimś w złości, czy agresji…

   Pozdrawiam serdecznie
   Dorota

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Resize text-+=