Spotkania, które są blokowane

Spotkania, których nie ma być?

Czy zdarzyło się Tobie, że planowałeś wyjście, spotkanie i nagle coś się dzieje i nie możesz się spotkać z kimś kogo bardzo chcesz odwiedzić, z kimś z kim dobrze się czujesz, z kimś tak po prostu. Nie możesz wstać z łóżka, pogoda dla Ciebie nieodpowiednia, ubrań nie możesz odnaleźć. Może nie możesz wstać i nie wiesz jeszcze dlaczego, a przecież się umówiłeś, miał być dzień spotkań. Albo po drodze coś wciąż wypełniała Twoje plany i przeszkadza by dojechać na spotkanie. Korek, wypadek, brak miejsca parkingowego itp.

Kilka razy odwołujesz, przesuwasz, bo wiele znaleźć można wymówek, by się nie spotkać.

Dlaczego tak się dzieje?

Dlaczego, gdy chcesz coś zrobić, by spotkać się z kimś, nie możesz dojechać lub ktoś odwołuje lub przekłada. 

Tłumaczymy sobie często rzeczami, które fizycznie są wokół. Może być wiele powodów, ale jednym z nich to energie ciemności. Energie, które mają swój plan na spotkanie lub właśnie jego brak.

Energie, które akurat przechodzą przez innych, czy są w przestrzeni i na nas wpływają. A trudno nam jeszcze o tym tak właśnie myśleć. Trudno lub nigdy tak nie myśleliśmy.

Szczególnie narażone są spotkania, które mogą w innych zmieniać świadomość, zmienić życie, otworzyć, obudzić, wyciszyć, otulić.

Wiem, że spotkania, które wpływają na przestrzeń, na zmiany w ludziach są obserwowane przez różne energię. Wiem, że nie każdy chce byśmy się zmieniali i otwierali szerzej swoje oczy, odczuwali, mieli wolność, czy świadomość inną.

Czas na obserwację, czy tylko?

Zastanów się, co Ciebie zatrzymuje, czy to że wciąż przekładasz spotkanie zadanie czy nie warto się zatrzymać na chwilkę? Dlaczego wciąż nie możesz dojechać na spotkanie, zrobić, zadzwonić. Czy czasem nie możesz wstać z łóżka, tłumacząc zmęczeniem i w myśli odwołam… 

Czas na dystans i zatrzymanie się lub.. zrobienie na odwrót niż do tej pory. Trochę na przekór. Gdy spotkania się odkładają to możemy poczuć, że pewnie ktoś miał i chce mieć wpływ na nasze plany. Teraz pytanie, czy to ostrzeżenie, czy jednak odsuwanie.

Tak, może być tak, że odwołanie spotkania jest dla nas ostrzeżeniem, żebyśmy czegoś jednak nie robili. Jednak, gdy chcesz komuś pomóc to dlaczego miałoby światło Tobie przeszkadzać? No właśnie.

Gdy zdasz sobie sprawę, że coś odsuwa Cię od celu, zatrzymaj się i oczyść swoje myśli, “zobacz, zapytaj, poczuj”. W spokoju, rozświetlając swoją przestrzeń zdecyduj. Nawet w pędzie w chaosie możesz działać, właśnie, by tego chaosu nie było, zatrzymaj kołowrotek. Odsuń to co przeszkadza, w przestrzeni zwolnij.

Wspomniałam, że właśnie coś, ciemne energie chcą na nas wpłynąć. Codziennie jesteśmy w różnych miejscach, świadomie i nieświadomie i na nas wiele rzeczy wpływa i chce nas zmieniać.

Wola

Polecam świadomie, mówić, że dość – idę, bo to moja decyzja. Idę, bo chcę zmienić, pomóc, zrobić.

Po co o tym piszę?

Jeśli czujesz że masz iść do kogoś lub coś gdzieś komuś przekazać, lub powiedzieć szczególnie dobrego, pomocnego, nie zwlekaj, nie przesuwaj, nie unikaj.

Tłumaczenie że jutro, za tydzień, za miesiąc… albo po prostu kiedyś? No nie… dziś, teraz. Możesz napisać krótko, a możesz na przekór wszystkiemu właśnie wyjść.

Idź na spotkanie i tam zdecyduj czy zostajesz, czy wychodzisz. Nie próbuj tylko zrób. Wtedy będziesz wiedział, czym to było. Czym dla Ciebie to akurat doświadczenie. Co się stanie na spotkaniu, na które „ktoś” nie chce byś dotarł.

Dorota

Podziel się

Możesz również polubić

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Resize text-+=