Wpływ oczyszczania energetycznego

white ceiling lamp turned off

Jak to jest z tym oczyszczaniem

Jaki wpływ ma oczyszczanie energetyczne na życie fizycznie?

Sprzątanie kuchni

Porównam oczyszczenie energetyczne do sprzątania kuchni.
Czy sprzątanie kuchni na wpływ na jakość jedzenia? 
Przecież nie jemy kuchni, tylko spożywamy pokarm. 
Ale gdybyśmy kuchni nie sprzątali, to część brudu mogłaby wejść do jedzenia i mogłaby nam nie smakować, moglibyśmy się też i może otruć.

Kolejna rzecz, to jeśli jem w kuchni to czy chcę położyć talerz na stole, czy trzymać w dłoni, bo brud na około? Umiejętność gotowania zostawiam.

Tak, zdarza się, że niektórych nie obchodzi, to co jest na talerzu, czy w jakich warunkach je. Nie zwracają uwagi na takie lub inne elementy codzienności, ale to już wchodzimy w temat jakości życia i potrzeb. 

Taka mała metafora z tą kuchnią, ale…

Zmiany w codzienności

Właśnie oczyszczanie energetyczne wpływa na jakość postrzegania świata fizycznie, na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami życia codziennego.
Ale również nieraz „samo się ” zrobi, dajmy czas na działanie energii.
Gdy potrafisz odróżnić ciemności i oczyścić ze swojej przestrzeni to co Tobie przeszkadza, to możesz zauważać więcej, ale i inni mogą więcej, bo nie widzą brudu, nawet nieświadomie.
Często właśnie posprzątanie i zostawienie „na chwilę” kłopotu też pomoże, bo możemy zobaczyć jak posprzątana kuchnia wpłynie na pokarm.

Gdy wokół niskie wibracje, różne trudne decyzje,to oczyszczanie pozwoli na odnalezienie takiego “przepisu”, który sprawi, że np. to co trudne nadal może i trudne jest, nie tak duże i mniej bolesne. 
To co smutne dziś po chwili okaże się czymś co zmienić może moje/Twoje postrzeganie smutku, który często mylony jest z nostalgią i zatrzymaniem. A zatrzymanie jest potrzebne, by zobaczyć co wokół.

Tylko gdy zaczniesz, to możesz zauważyć

Wiele jest przykładów z życia, że oczyszczenie pomoże w codzienności, ale czas zacząć „to” robić.

Budząc się rano myślisz: po co jest ta praca, ta rodzina, nie chcę tutaj być. 
A po czyszczeniu myśli, obrazów zawiązania do domu, ludzi, pracy, myśli z pracy innych oczekiwań itd…  zauważasz, że jesteś. Okazuje się, że ciemność chciała, by myśli kotłowały się wokół braku sensu, niskich wibracji zwątpienia.
W tej sytuacji po oczyszczeniu okazało się, że po dwóch dniach kolega, który wcześniej nie pomógł i nie chciał pomagać, zaczął inaczej rozmawiać, pomagać. Przypadek, często tak słyszę, to mówię wtedy jeśli przypadek, to niech będzie więcej takich przypadków zmian ludzi!

Czasem warto się zatrzymać

Gdy szukanie rozwiązań blisko, nie działa, musimy wyjść wyżej, czyli też i oddalić się od tego obrazu zatrzymać się i szukać w innych przestrzeniach energetycznych. Często jednak jesteśmy tak mocno związani codziennością, że nie można łatwo wyjść poza to co dwa metry obok. A czasem musimy zobaczyć całe mieszkanie, by zobaczyć, że nieporządek to nie tylko kuchnia – używając metafory kuchennej.

Na jak długo..?

Czy stan tej osoby na stałe wróci do radości? 

Nie od obietnic jestem. Ale wiem, że w pracy już z kolegą może rozwiązywać kolejne sprawy. W domu czuje, że chce coś zmienić. Łatwo nie jest, ale wiem, że oczyszczając i szukając przyczyn niskich wibracji, możemy się zmieniać i zmieniać otoczenie. 

Dlatego zobacz, czy posprzątanie kuchni wystarczy, czy czasem sprzątanie mieszkania nie zmieni czegoś więcej, niż tylko jakości naszego jedzenia.

Ale tak, zacznij.

Pozdrawiam serdecznie Dorota 

Podziel się

Możesz również polubić

Dodaj komentarz


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Resize text-+=