Etapy rozwoju w przestrzeni

Przemiany a rozwój Osobisty

Na powyższym warsztacie przekazuję jak możemy się rozwijać duchowo, podczas obserwacji naszego rozwoju fizyczny.
Czym są przemiany, czy górnolotnym stwierdzeniem, czy zrozumieniem i przekształceniem.
Jak dzięki zrozumieniu sytuacji, próby, możemy dążyć do poczucia stanów Pokochania, Wybaczenia, Opieki. Czym jest codzienność w obliczu przestrzeni energetycznej.

Moje postrzeganie świata i tłumaczenie tego co się dzieje to jedno. Przekazanie wiedzy nie wystarczy byś wpisał w siebie stany, ale właśnie świadome doświadczanie pozwoli na stan spełnienia i zrozumienia, które zbliża nas do poznania siebie i naszego przeznaczenia.

Dziękuję za każde słowo w trakcie warsztatów, za pytania, za dzielenie się swoimi doświadczeniami, za bieżącą chęć działania w przestrzeni.

Kilka informacji od uczestników.

„Wcześniej miałam poczucie, że jak nie będę uczestniczyła w wydarzeniach u ludzi, którzy zajmują się energetyką, że mogę coś stracić.
Słowo Przemiany były dla mnie wiedzą tajemną, dlaczego i po co o skąd. Rozjaśniłaś we mnie i zmieniałaś to postrzeganie.
Poukładałam sobie, że Przemiany Tworzą się po doświadczeniach, które mamy przerobić, wzmocnić i utrwalić i potem idziemy dalej, dalej. Doświadczenia pozwalają nam się przemienić i wtedy przekształcają naszą energetykę czy inne struktury.
I tak prawie końcu czuje wtedy lekkość, że gdy przyjdzie próba, doświadczenie już nie czuje strachu (no może lekki), ale wiem jak zrównoważyć Siebie, przestrzeń wokół.”

Zapraszam również na Potrzeby w rozwoju osobistym – warsztat.

Dorota

Podziel się
Resize text-+=