Wydarzenia


Serdecznie zapraszam na konsultacje, ale też wydarzenia i spotkania.Na konsultacjach zwykle nie ma czasu na wszystkie narzędzia, na tłumaczenia tego jak świat tutaj i jak tam. Mamy czas na pracę nad tematami, które dotyczą danej sytuacji, czy osoby. Dlatego tworzę warsztaty.
Na spotkaniach grupowych, na warsztatach możemy spojrzeć na daną sytuację z różnej perspektywy. Zobaczyć, że może być inaczej niż do tej pory myślałeś, szerzej niż tylko oczyma fizycznymi

Często, wydawałoby się niewinne pytanie, krótka rozmowa, może pokazać jak odmienna może być przyczyna tej czy innej sytuacji. Dlatego nauka o tym jest ważna, by odróżnić to co się dzieje wokół, by móc reagować na to co się zbliża.

Konsultacje pomagają otworzyć się na to co w nas bardzo ukryte, czasem bardzo wstydliwe, by w zaufaniu gabinetu o tym mówić.
Na warsztatach nie musisz mówić, często wystarczy obecność, by świadomość poczuła różnorodność przestrzeni.

Nieraz jedno słowo może mieć zapisy, jedno stwierdzenie modyfikacje – które są nieuświadomione. Możesz na miejscu od razu na tym zacząć pracować, bo wiedza, to zrozumienie, zrozumienie, akceptacja to uwolnienie.

Tłumaczę czym ten i tamten świat, jak szerzej patrzeć na to co nas otacza. Na konsultacjach nie mamy czasu na te informację, tylko w części, w części która dotyczy jednej osoby.

Warsztaty to:

  • wiedza
  • umiejętności
  • narzędzia
  • doświadczenia
  • wskazówki do samodzielnej pracy

Serdecznie zapraszam

Dorota

Podziel się
Resize text-+=